13 Eylül 2016 Salı

Lider makine üreticilerinin 1 numaralı tavsiyesi

   Merhabalar Avakado Kültü Kardeşliği,
   Yaz bitiyor. Ölü olmayı bırakıp aktifleşme zamanı yaklaşıyor.
   Biraz üzüyor ama sonsuza kadar böyle gidemeyeceğini biliyorum. Okul hakkında en sevmediğim şey erken kalkmak. Sınavları kaldırmak bile daha kolay ama alışkanlık bu ya, sabahın dördüne kadar uyanık kalmazsam olmaz. Gece keşfedilecek çok şey var. Odanızda, internette, kendinizde..
   Ders konusunda daha disiplinli olursam çevremdekilerle ve kendimle sorunlarımın çoğunlukla azalacağını ve yok olacağını biliyorum ama bu konuda içimde bir kuşku, bir endişe var. Ne olduğunu bilmiyorum. Kendime güvenmiyor muyum?
   Gelecek için kariyer, meslek planlarım yok. Bunları belirleyebileceğimden emin değilim. Hayatımın sonuna kadar aynı şeyi tekrar edip durmakmış gibi geliyor bu.
   Yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak, yeni şeyler okumak, görüşümü genişletmek, dünyayı daha çok anlamak istiyorum. 
   İnsanlardan ilham almak, insanlara ilham vermek, belki herkesle değil ama birazıyla iletişim içinde olmak istiyorum.
   Bu bloga pek yazmıyorum, ilhamsız ve bu konuda başarısız hissediyorum denebilir. Düşüncelerimi her zaman bu bloga olmasa da -aslında genel olarak bloga yazacağımı sanmıyorum- herhangi bir yere geçirmem lehime olurdu. Deneyeyim.
   Şimdilik bu kadar, görüşürüz, iyi günler, sağlıcakla.

3 yorum:

  1. Oruveys be happi Suki-kun~ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    YanıtlaSil
  2. Okulla ilgili en sevmediğin şeyin erken kalkmak olmasını biraz yargıladım ilk başta da sonradan düşününce gerçekten sabah sabah çekilmiyor yahu.

    YanıtlaSil