31 Ağustos 2016 Çarşamba

Bune

   Mrb kutsal Avakado Kültü Kardeşliği!!!!!!!
   Kronik bir yaz depresyonuna tutulduğuma inanıyorum.
   Yani tamam keyfime bakıyorum ve boş tatile boşluk katıyorum ama beynimle baş başa romantik randevularımızda beynim yüzüme küfürler yağdırıp 'git bi hayat edin' demişe dönüyorum.
   Ne yapsam boşmuş gibi geliyor. Bu yazıyı da boşuna yazıyorum ama olsun işim yok.
  Bugün plajda küçük bir kız 'ben yüzmeyi seviyom sen de seviyonmu ehehihi' gibi bir şeyler anlatıyordu ben de 'Küçükken çok severdim ama sonra yaşama sevincimi kaybettim.' dedim. Kız da güldü. Kafama kum atan kardeşim yerine böyle bir şeyleri tercih ederdim.
   Yaz'a elveda dedim bugün. Teknik açıdan bitiyor ama hala tatil ve sıcak.. Tatili de yarı ölü bir fok balığı olarak geçirmiş olmaktan pişman değilim. Bu yolda beni bırakmayan arkadaşlarıma teşekkürler.
   Tatilin bana vermiş olduğu 'Bir hayat amacım yok ve berbat bir insanım ama bu umrumda değil' fırsatından ötürü sonsuz teşekkürlerimi borçluyum ama artık yaşam stilim hakkında derin endişelerimle yüzleşme vaktim geli!!1 *yüzleşemedi* *daha ne olduklarını bile anlamıyor*
   Neyse gece gece yazdım kısacık şeyi, aklıma daha da hiçbir şey gelmiyor ve muhtemelen bu yazıyı silerim falan, olsun şimdilik yayınlayayım o halde size iyi günler/iyi akşamlar/iyi geceler görüşürüz aaaAAaaAAaaAAAAAA

4 yorum: