10 Nisan 2015 Cuma

!MİM!

   Herkesee tekrar merhabalaar~
   Neden bu başlığı bu şekilde yazdım acaba asdsd sanırım öyle seviyorum B) Neyse, Kitsune-çan tarafından mimlendim ki ben bu mimi yapıp onu mimleyecektim ama hızlı davranmış, başlayayım~

1- Bilgisayarın masaüstündeki görüntüsü ne?

Şu aralar Akiakane'ye taktım gibi. Hem çizen, hem şarkı söyleyen aplamıs. Bu resmi Envy Catwalk'a yaptığı coverda kullanmıştı. Buradan dinleyebilirsiniz B)

 2- Bir kafeye girdiğinde, genellikle ne sipariş verirsin ?

   Pek kafelere girdiğim söylenemez ama hem herkesin tatlı sipariş ettiğini söylemesinden hem de en son pahalı tatlılar satan bir kafede oldukça hoş bir pasta yemiş olmamdan dolayı tatlı şeyler diyeceğim. Aklıma geldi de, pastanın yanında su da veriyorlardı sipariş etmeseniz bile ve parası dahil oluyordu. İnsan tatlı yiyince elbette su içmek ister ama iyi bir pazarlama yöntemiydi. Çalışanlar gülümsüyordu ayrıca. Profösyönel!

3- Google'da aradığın en son şey ne ?

   "escape izmir"
   Arkadaşlarla gidecektik de, rezervasyon yaptıydım. Ayarlamak çok zor oldu asdfdss. İzmir'de başka böyle kaçış oyunları varmış sanırım onlara da gitmeyi düşünüyoruz, bir gün! 
   Bu tip aktiviteler hakkında bilgi sahibi olan biri varsa öneride bulunabilir, bana bahsedebilir B)

4- Mesajlaştığın veya konuştuğun en son insan kim ?

   İrkimü-san! (Nam-ı diğer Reis Yüksekten Uçan Çenesi Düşük Büyük Tüylü Kuş)

5- Tiyatroya en son ne zaman gittin ?

   Geçen sene sanırım. İsminde bit geçen bir oyundu. Babamın okulunun etkinliğiydi ben de gelmiştim. Oyunda bir kadın vardı kocasının onu aldattığını sanıyordu, sonra aşk oteli mi ne vardı. Konuşması garip olan karaktere herkes gülüyordu. Tiyatronun olduğu yerin çevresini bayağı beğenmiştim, çok sıcak bir havası olan bir kitapçı vardı, yanında simit, kumru vb. satan bir dükkan..


6- Sinemaya en son ne zaman gittin ?


   Yanlış hatırlamıyorsam geçen sonbaharda. Pek Yakında'ya gitmiştik arkadaşlarla, şu aralar yine bir filme gitmeyi düşünüyorum ama fırsatım olmayacak gibi gözüküyor.

7- Hangi diziyi herkes izlemeli ?

   En son izlediğim dizi 4 ay önce başlamaya çalıştığım How I Met Your Mother'dı ve ilk sezonun sekizinci bölümüne geldim anca.. İlk dizi izleme denememdi ve devam edeceğim ona bir ara. Animeden biraz sıyrılasım geliyor asdfds-ki onu da çok izlemiyorum. Şu aralar film izlemeye başladım. 

8- En son ne tür müzik dinledin ?

   Sanırım J-Pop'a giriyor;


   Dershanedeyken teneffüste öğretmen masasını duvarın kenarına çekip onun altına girmiştim, sonra kulaklıklarımı takıp bunu dinledim. Biraz internette takıldım, ben fark etmeden öğretmen gelip telefonunu şarja takarak masaya koymuş. Ben masanın altından çıkınca hocacağızı korkutmuş olabilirim.

9- Seni en çok ne çıldırtır ?

   Her şey.
   Daha doğrusu küçük ayrıntılara çok takılan bir insanım, önem verdiğim konularda mükemmelliyetçiyim. O yüzden beni çıldırtmak çok da zor sayılmaz. Birileriyle bir saat tartışıp haklılığımı kanıtlayamayınca çıldırırım. Düşüncesini kabul ettirmeye uğraşanlar beni sinirlendirir. Aslında cidden "çıldırma" seviyesine gelmem için kendi içimde ufak bir problemi kendi içimde abartmam yetiyor. 

10- Ne zaman uyanırsın ?

   Canım okulum sayesinde 6.20'de <3 Haftasonları 10-11 gibi.

11- İnternetteki ilk adın neydi ? 

   Powerpuffsevenleri! Buttercupforever olunca kısaca bcforever oldum, o daha adımsı.

12- Favori emojin nedir ?


<<<3333

13- Kedi mi köpek mi ?

   Fark ettim de kediler de köpekler, özellikle kedi mi köpek mi soruları pek de umrumda 
değil ama bizim sokaklardaki sevimli mi sevimli köpekcikler beni kedi demeye zorluyor. 
Yine de ikisini de severim sdfdsa.

14- Kuzey mi güney mi ?

   Aklıma kutuplar geliyor.. İkisi de çok soğuk..... Ama farketmez benim için. Tek farkları 
penguenler ve kutup ayıları ayrıntılı incelemezsek.

15- İstanbul ile ilgili en sevmediğin şey ne ?

   İçinde gereksiz bir Suki bulunmaması.

16- İstanbul'da en çok sevdiğin 3 semt ?

   İzmir'de çekirdeğe çiğdem denir, çekirdek karpuzda olur xDé

17- Kafanda genel olarak ne olur ?

   Benim yaşımdaki birinin kafasında ne olacaksa o. Hayır, aslında arkadaşı olmayan "arkadaşları" hakkında dedikodular değil. O tiplerin kafasında dahi her zaman onlar olmuyor. Aslında herkes bir noktada aynı düşünüyor sanırım. Benim kafamdakiler gelecek planları, yapacağım şeyler, nasıl bir insan olduğum vb. vs. Ayrıca kendi karakterlerim ve hikayelerimi düşündüğüm de olur. Bazen tanıdığım insanlar, içinde bulunduğum dersten ne denli soğumuş olduğum ve aRTIK ŞU ZİL ÇALSIN diye düşünürüm. Ancak şu aralar dersler de yer kaplıyor.

18- Komedi mi dram mı ?

   KOMEDİ. Dramdan nefret ederim diyebilirim. Sukigiller içine bir damla dram karışmasıyla ölebilirler. Dramlar karanlık gözükse de neşeli olan ruhumu aşar (Aslında oldukça karanlık ama bu dram sevmememi engellemiyor.)

19- Çay mı kahve mi ?

   Kahveyi içemiyorum ya, o yüzden Çay. Her kahve içme deneyimim bardağı yarım bırakmamla sonuçlandı. Hatta yarımına bile gelemem. 

20- Bu soruları cevaplamadan önce ne yapıyordun ?

   Ailem ve arkadaşlarımla haftasonu planını konuşuyorduk. O oyuna gideceğiz ve doğum günümü kutlayacağız \(^o^)/ *vatsaptakikonfetiemojisi*

21- Son olarak bir sırrını paylaş..

   Aklıma gelen bir sırrım yok. Ama kimsenin bilmediği ve öğrenmemesi gereken şeyler sır sayılıyorsa; odamda iki paket-zaten yarıları hava olması yetmiyormuş gibi artı olarak yarısı yenmiş-cips var. Gerçi bunlar kimsenin öğrenmesine gerek olmayan şeyler jshfjadk

    Birini mimlemek için çok çevresiz ve eziğim. İsteyen yapar. 
   Görüşürüz, daha sonra haftasonu maceralarımı yazarım asdfds~

2 yorum:

 1. Daha geçen gün annem gizlice cips alıp yediğimi öğrendi ve inan, hiç hoş şeyler olmadı.
  Kültürsüzün teki olduğumu fark ettirmek istemem ama Escape İzmir nasıl bir şey öyle?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Escape İzmir'e gitmedik aslında rhshah daha sonra ona benzer başka bir şeye filan gideceğiz galiba ama bunlar bildiğin ipucuları bulup kapıları açıp odadan çıktığın gerçek hayattaki odadan kaçış oyunları~

   Sil