17 Ekim 2013 Perşembe

Kitaplar aslında gizlice kedileri yer.


Neden bu yazıyı yazdığım hakkında bir fikrim yok. Ne kadar olay yaşarsam yaşayayım, bunu yazıya
aktarmaya gelince beceremiyorum. Neyden bahsetsem bilemiyorum. Bu resmi niye koydum, onu da bilmiyorum.
Herneyse, sonuçta bir şekilde yazıyorum asdsasd.
Halen saçımı Yui Samidare gibi kestirmedim. Aslında bakarsanız perçem kestirmiştim ve kestirdiğim ilk zamanda kötü durduğunu düşünmüştüm. Sonra gazel oldu ama B). Saçımı o kadar kısa kestirmek konusunda korkularım var. O yüzden böyle devam ediyorum ._.
Şu sıralar karakter tasarlamayı çok seviyorum. Ama hiç erkek çizemiyorum lan. WHY :C.
Okulda arkadaşlarla çok gerizekalı gibi takılıyoruz. Herkes ergen ergen takılırken, biz hala kendi kendimize saçmalıyoruz ve bu ergen ergen takılmaktan x1000 kat daha iyi birşey asdsa.

Sonunda Ş.Ş.Ş.nin beni mimlediği mimi cevaplamaya karar verdim. Ayrıca ben de mim yapacağım. Asdfdsd.

Sen özgür hissediyor musun? Ya da aklına ilk gelen şeyi "ne derler" diye düşünmeden yazabiliyor musun?

Aslına bakarsan.. Kendimden utandığım anlar ne derler diye düşünmeden yaptığım anlar oluyor bazen ama sorun yaratmıyor. Örneğin ask.fm'de bloggerda beni izlemeyi bırakıp izler misin felan dediğimde anlamsızca kendimden utanmıştım. Bu kaç kez söylememe rağmen yapmamaları ve çok saçma bir davranış sergilediğimi düşündüğümdendi sanırım. Bu şeyde biraz fazla ısrar ediyor gibi hissetmiştim.
Kendinden utanmaktan devam edersek, bir-iki ay önceydi muhtemelen, biri başkasına seslendiğinde ben bakmıştım misafir varken. Sonra kendimden utanıp odama koşmuştum. Sonra bunu yaptığım için kendimden utanmıştım.
Facebookta, bloggerda hatta msnde profil resmime erkek bir karakter koymaktan çekiniyorum veya istemiyorum. Nedenini ben bile bilmiyorum asdfds.
Asıl konuya gelirsek, yazma konusunda tabii ki önceden düşünmek gerekir. Düşünmeden yazarsan 1 dakika sonra kendi yazdıklarını bile saçma sapan bulabilirsin. Yani şu an benim yaptığımdan farklı birşey değil asdf yani şu an ne derler diye düşünmeden yazıyorum.
Yazışmalarda karşımdaki kişi az az yazıyorsa ben de az az yazmaya çalışıyorum, gerçi şu an çalışmıyorum ama benim anlatacak çok şeyim oluyor.
Haddimden fazla açık sözlüyüm. İnsanlara, akrabalara, sıkıcı olduklarını veya konuşmak isteyeceğim tipler değilsiniz gibi şeyleri rahatlıkla söyleyebiliyorum.
Güvendiğim insanların düşüncelerini çok dikkate alırım. Mesela şakasına birşeyler deseler hemen dikkate alırım (Aklıma geldi de kızınca çok tatlı oluyorsun diyorlardı tsunderelere benzemeye başlıyorum herhalde YARDIM EDİN HER BEĞENİ 1 TL.)
Aslında ben browserlarda bile (Özellikle browserlarda) özgür hissetmiyorum asdfds sanki biri benim ne arattığıma bakacak. Hayır, normal şeyler arıyorum ama çıkması için yazdıklarım saçma sapan geliyor bana.
Size gizli birşeyi söyleyeceğim. Ask.fmde beğenilmeyen yanıtlarımı siliyorum. Hani madem birşeyler anlatıyorum, arada söyleyeyim dedim asdfds itiraf ediyorum beğenilerimi takıyorum.. :c
Ask.fmden konu açılmışken, bir keresinde beğenenlere iltifat et? diye soru sormuşlardı bende evet diyerek beğenen herkese gerizekalı filan demiştim. Sonuç:


Gülsem mi ağlasam mı bilemedim lan asdfgfdsdf. Cidden, gerizekalılar gerizekalı olduklarını farkına varamıyor. Neden mi? Çünkü gerizekalılar. Tamam, belki ben de gerizekalı olabilirim, ama şahsen onlar kadar gerizekalılaşmayı istesem de beceremeyeceğimi düşünüyorum.

Aaağh. Bu kadar yeterli. Şimdi, Ş.Ş.Ş., sen cevapla. İsteyen de cevaplayabilir. Sonuçta kimse cevaplamayacak muhtemelen, pek ihtimal vermiyorum ama cevaplarsanız 5 TL vereceğim c:

1-Her gün dişlerini fırçalar mısın?
2-Tarayıcının en çok girilen siteler kısmında neler var?
3-Mousen ne renk?
4-Şu an tarayıcında açık olan sayfaları söyle (ya da link de verebilirsin sdfgf)
5-Geçen sene not ortalaman nasıldı?
6-Çizdiğin bir resmi koy.
7-Buraya da çok sevdiğin bir çizimi koy sdfgh.
8-Çizmekten en nefret ettiğin şey nedir? (Bunu cevaplayacak muhtemelen herkes arkadaşlar olacak ve hepsi resim çizer ama küçük bir ihtimal olsa da çizmeyen birine denk gelir diye, bu soruyu en nefret ettiğin hayvan nedir diye algılayabilir.)

Neyse, bu kadar sanırım. Ş.Ş.Ş. cevaplasın özellikle, o da öyle yaptıydı. HERNEYSE.


NAA NEE

1 yorum:

  1. Oha süper fdskjhdfsg yarın cevaplamalıyım :D.

    YanıtlaSil